0533 823 61 75 - info@tolgamedyam.com

Sunduğumuz Hizmetler

Sosya Medya Yönetimi

Sosya Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, sahibi olduğunuz Instagram, Twitter, Facebook, YouTube vb. gibi sosyal medya hesaplarınızın diğer kullanıcı kitlesiyle olan (takipçiler, aboneler vb.) etkileşimlerinizi, iletişimlerinizi, içeriklerinizi yönetme süreci olarak adlandırılır.
Influencer Dijital Pazarlama

Influencer Dijital Pazarlama

Günümüzde en çok merak duyulan mesleklerden biri haline gelen Influencer’lık, kelime anlamıyla etkileyen kişi demektir. Sosyal medyada büyük takipçi kitlesine sahip olan, aynı zamanda takipçilerinin satın alma kararlarında büyük rol oynayan bu kişilere Influencer denir.
Web Site Seo

Web Site Seo

Arama motoru optimizasyonu olarak da bilinen “seo” kavramı, web sitelerini arama motorlarının daha rahat görebilmesi ve öne çıkarabilmesine imkân sağlar. Web sitesinin öne çıkarılabilmesi için arama motorlarının önemli olarak kabul ettiği kriterlere uygun hale getirilmesi gerekir.
Web Tasarım

Web Tasarım

Dijital dünyada yaptığımız işi en iyi şekilde pazarlamak, kullanıcıya sunmak için aktif kullanılan bir web sitesine ihtiyacımız vardır. Web tasarım konusunda hemen hemen herkesin az da olsa bilgisi olduğundan burada önemli olan faktör kullanıcıyı çeken, onun ilgisi alanına giren bir web sayfası tasarlamak olduğu unutulmaması gerekir.
Instagram Mavi Tik Alma

Instagram Mavi Tik Alma

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından birisi hiç kuşkusuz Instagram’dır. Bu aralar Instagram hesap sahipleri kendi hesaplarını doğrulamak için mavi tik alımlarının nasıl olduğunu merak etmekte.
Haber & PR Yayını

Haber & PR Yayını

Haber&PR paketlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
Instagram #Rakip Analizi

Instagram #Rakip Analizi

Sizinle aynı sektörde hizmet veren firmalar sizin rakip firmalarınızdır. Rakip analizi, sizinle aynı sektörde olan firmalar hakkında gereken bilgilerin toplanması, analiz edilip raporlanması gibi stratejik araştırma türlerini kapsar. Rakip analizi yapmak marka, firma ve hizmet bilinirliğiniz açısından oldukça önemlidir.
Google Bilgi Paneli

Google Bilgi Paneli

Bilgi panelleri, kişilerin, konumların, kurumların vb. arandığında Google’da açılan bilgi kutucukları olarak adlandırılırlar. Bunun yanısıra şirketler, holdingler, mağazalar, fenomenler, şarkıcılar vb. gibi kategorilerle alakalı bilgiler de Google bilgi panelinde yer almaktadır.
Web Yazılım Türleri

Web Yazılım Türleri

Web yazılım, çeşitli özellikteki sunucularda çalışan ve standart kullanıcılar tarafından “www” ile başlayan site üzerinde HTML veya daha farklı formatlarda işlenen Google Chrome, Yandex vb. gibi internet tarayıcılarında yayınlanan bir yazılım türüdür.
Reklam & PR

Reklam & PR

Reklam, bir ürünün veya hizmetin kullanıcıların ilgisinin çekilip yönelmesini ve kullanıcılar tarafından satın alınmasını sağlamak için yapılan bir nevi duyuru sistemidir. PR ise bu duyuru sisteminin stratejilerini belirlemek ve organizasyonunu yapmak için kullanılan bir yönetim sistemidir.
Grafik Tasarım & Logo Tasarım

Grafik Tasarım & Logo Tasarım

Grafik tasarım, web siteleri ve içerisinde yer alan görsel alanlar, afişler, ürün ambalajları, kurumsal kimlik kartları vb. gibi pek çok çeşitteki ürünlerin görsel tasarımlarının yapılması işidir. Grafik tasarımında belirli konsept veya mesaj ele alınarak tasarımlar yapılır.
Mailing Ve E-Bülten

Mailing Ve E-Bülten

Reklam ve dijital pazarlama hizmetleri arasında pek çok çeşitte işlem ve teknoloji bulunmaktadır. Günümüzde bunlardan biri de mailing pazarlama çalışmalarıdır. Günümüzde e-mail hesabı olmayan birey neredeyse kalmadı. Sosyal medya platformları, oyun platformları, forum siteleri vb. gibi hemen hemen bütün platformlarda üye olurken bir mail adresi ile kayıt olarak üye olabilme imkânı sağlar. Bu mail adresleri ile günümüzde pek çok veriyi ve bilgiyi bulundurmaktayız.
Marka İsmi & Kreatif Tasarım

Marka İsmi & Kreatif Tasarım

Bir markalaşma çabası içerisindeyseniz ürününüz veya hizmetiniz için ilgi çekici bir marka ismi bulmanız gerekmektedir. Marka ismi, kurumsal kimliğinizin sağladığı bir değerdir ve sunduğunuz ürün veya hizmetin değerini artırmaya yardımcı olacaktır.
Video & Prodüksiyon

Video & Prodüksiyon

Hemen hemen herkesin bildiği gibi günümüzde video ve filmlerden daha fazla etkileşim alan ve kullanıcıya heyecan veren bir alternatif şu an için yok. Yazılı veya görsel paylaşımların yanı sıra video içeriklerinin tercih edildiği günümüz dünyasında markalar da kendilerini tanıtabilmek için kurumsal tanıtım filmine ihtiyaç duymaktadırlar.
E-İhracat Yazılımları

E-İhracat Yazılımları

Günümüzde gelişen teknoloji, internet ve web dünyası sayesinde dünyanın birçok ülkesinde farklı imkanlar ve ticari avantajlar elde edilmektedir. Milyonlarca kullanıcı veya tüketici sağlanan bu avantajlar sayesinde sadece kendi bulundukları ülkelerden online alışveriş yapmakla kalmayıp diğer ülkelerden de online alışveriş yapma fırsatını elde etmişlerdir.
Hemen Arayın